Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Notesy

 

Notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi - notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy. Większe notesy (format A4), często stosowane są jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji - używane na szkoleniach, konferencjach itp.

 

naklad1Formaty:


 95x95 mm

DL (99 x 210 mm)

A4 (210 x 297 mm)

A5 (148 x 210 mm)

A6 (105 x 148 mm)

A7 (74 x 105 mm)

 

Typ notesu


 

klejony, bez okładki

Notesy klejone są na górnej krawędzi specjalnym elastycznym klejem o wysokiej wytrzymałości. Na spodzie każdego notesu przyklejony jest karton, który usztywnia notes i zwiększa jego trwałość.

spiralowany, z okładką jednostronną

Spiralowane notesy nazywane są popularnie kołonotatnikami. Notes jest spiralowany, co pozwala na notowanie większych ilości informacji na kolejnych kartkach nie powodując ich zaginania. Okładka jednostronna: zadruk 4+0, sztywny karton 300g + folia błysk jednostronnie

spiralowany, z okładką dwustronną

Spiralowane notesy nazywane popularnie kołonotatnikami. Notes z okładką dwustronną Okładka dwustronna: zadruk 4+4, sztywny karton 300g + folia błysk jednostronnie

spiralowany, z okładką sklejaną

Notesy spiralowane nazywane popularnie kołonotatnikami. Okładka sklejana: zadruk 4+0, sztywny karton 250g + folia błysk jednostronnie - w efekcie końcowym otrzymujemy dwustronnie zadrukowaną i dwustronnie foliowaną okładkę o charakterystycznej zaokrąglonej krawędzi.

 

not3Offset 90g


Offsetowy papier o gramaturze 90g, dużo większej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero, umożliwiający drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych, pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów, podnosząc prestiż i wizerunek każdej firmy.

 

0+0 Bez uszlachetniania


Produkt nie jest uszlachetniany.

 

not14+0 full kolor CMYK


Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony. Bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki offsetowej.

 

50 kartek


Notes jest 50-kartkowy.

 

 

optimum-button-wypelnij-formularz